Polska Szkoła Dokształcająca im. Henryka Sienkiewicza

Polska Szkoła Dokształcająca im. Henryka Sienkiewicza. Polska Szkoła Dokształcająca im. Henryka Sienkiewicza. 1514 72 Street, Brooklyn, NY 11228. Dyrektor - Anna Kubicka 718 666-5404. Rejestracja uczniów na n. Owy rok szkolny do 8 września. Jan Paweł II - przyjacielem dzieci oraz młodzieży. Więcej w zakładce KOMUNIKATY. Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego -.

OVERVIEW

The website szkolapl.org presently has a traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have inspected sixteen pages within the web page szkolapl.org and found thirteen websites referring to szkolapl.org. We were able to detect one contacts and addresses for szkolapl.org to help you connect with them. We were able to detect one social network sites owned by szkolapl.org. The website szkolapl.org has been online for eight hundred and twenty-three weeks, nine days, eight hours, and forty-nine minutes.
Addresses
Online Since
Sep 2008

SZKOLAPL.ORG TRAFFIC

The website szkolapl.org is seeing varying amounts of traffic all round the year.
Traffic for szkolapl.org

Traffic ranking (by month) for szkolapl.org

Traffic ranking by day of the week for szkolapl.org

SZKOLAPL.ORG HISTORY

The website szkolapl.org was first recorded on September 27, 2008. It is now eight hundred and twenty-three weeks, nine days, eight hours, and forty-nine minutes old.
REGISTERED
September

WEBSITE LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

Our Lady of Guadalupe Brooklyn, NY

Welcome to our website and welcome to the parish of Our Lady of Guadalupe Roman Catholic Church. Here at Our Lady of Guadalupe, we believe in each and every single human being. We believe in the family of Christ, the family of our parish. We believe in the strength and courage and dignity of each of our parishioners. of every individual that comes and worships here in our church. At Our Lady of Guadalupe Church, we believe in you.

Portal polonijny Polskie kontakty

Polskie Kontakty w USA i Kanadzie. Polski fotograf w New Jersey. Polskie agencje pracy w Londynie. Poszukuje pomocnikow ogolno-budowlanych z doswiadz. OPT Employment Authorization Internship Positi. Zajrzyj do Wypożyczalni samochodów Eco Rental! Studio w Linden do wynajecia dla osob bez zwierzat.

Polonijny Dzień Dwujęzyczności -

Dlaczego powinniśmy świętować polski język? Polonijny Dzień Dwujęzyczności w mediach. Celebruj święto polskiego języka w swoim środowisku. Celebruj z nami polski język i polską kulturę! O Polonijnym Dniu Dwujęzyczności. Dlaczego powinniśmy świętować polski język? Polonijny Dzień Dwujęzyczności w mediach. Celebruj święto polskiego języka w swoim środowisku. Dlaczego język polski jest dla mnie ważny? W naszym domu mówimy po p.

WHAT DOES SZKOLAPL.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolapl.org Mobile Screenshot of szkolapl.org Tablet Screenshot of szkolapl.org

SmartStone Inc

Jacek Piterow

33 Denton Ct

Matawan, New Jersey, 07747

US

SZKOLAPL.ORG SERVER

I diagnosed that a lone page on szkolapl.org took five hundred and ninety-four milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so I consider szkolapl.org not secure.
74.125.207.121

NAME SERVERS

ns51.domaincontrol.com
ns52.domaincontrol.com

We identified that this domain is operating the GSE server.

Polska Szkoła Dokształcająca im. Henryka Sienkiewicza

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website had the following on the site, "1514 72 Street, Brooklyn, NY 11228." We analyzed that the web page said " Dyrektor - Anna Kubicka 718 666-5404." It also stated " Owy rok szkolny do 8 września. Jan Paweł II - przyjacielem dzieci oraz młodzieży. Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego -."

SEEK OTHER WEB PAGES

Szkoła Pływania Pana Maćka

Zapisy na Zimę z Przygodą. Zapisy na Zimę z Przygodą.

Śląska Szkoła Pływania

Trwają już zapisy na kurs jesienny nauczania i doskonalenia pływania, pływania korekcyjnego oraz treningu pływackiego! Uprzejmie informujemy, że do 14 września zapisy przyjmujemy wyłącznie drogą internetową. Z uwagi na okres wakacyjny potwierdzenie zgłoszenia i odpowiedzi na Państwa pytania mogą nastąpić z niewielkim opóźnieniem za co z góry przepraszamy. Dni i godziny dyżurów na pływalni podane zostaną w terminie późniejszym. Początek kursów jesiennych to 5 październik 2015 r.

SZKOŁA PŁYWANIA Ja Yhymm. Nauka pływania Katowice, Śląsk

Integracja - Sport - Turystyka - Wypoczynek. Poniżej mapka dojazdu na pływalnię. Życzymy samych przyjemnych chwil spędzonych aktywnie w basenie, co na pewno przełoży się na wasze umiejętności pływackie jak też wpłynie pozytywnie na zdrowie i kondycję.

Szkoła Pływania Krystyny Komendy Pływanie niemowląt i małych dzieci

Do końca sierpnia jestem na urlopie, więc dopiero wtedy uaktualnię listy uczestników, potwierdzę umowy, odpowiem na państwa mejle. O miejscu w grupie decyduje kolejność wpłat na konto. Zapraszam na rodzinną naukę pływania. Niemowlaki od trzeciego miesiąca życia i dzieci do pięciu lat uczestniczą w niej w Opolu od września 2000, w Krapkowicach od kwietnia 2010, a w Strzelcach od kwietnia 2012 roku.